Traktoriai
Apie mus

UAB „ANTANIŠKIAI“ nuo 1997 m.užsiima žemės ūkiu – turi apie 300 ha dirbamos žemės ir yra sukaupusi nemažai patirties šioje srityje.

O nuo 2006 m. kovo mėn. pradėta ir nauja veiklos rūšis – prekyba žemės ūkio technika (pagrindinė kryptis - naudoti traktoriai). Sudarytos bendradarbiavimo sutartys su tiekėjais užsienyje (Didžioji Britanija, Vokietija, Danija, Švedija, Belgija, Olandija) užtikrina pastovų kokybiškos naujos ir naudotos žemės ūkio technikos tiekimą.

Palankiomis sąlygomis sudarytos sutartys leidžia savo klientams siūlyti žemės ūkio techniką,ko gero žemiausiomis kainomis Lietutuvoje. Technika mes parduodame ne tik Lietuvoje, turime užmezgę labai gerus prekybinius kontaktus su partneriais Ukrainoje, Lenkijoje, Latvijoje.

UAB „ANTANIŠKIAI“ glaudžiai bendradarbiaujant su didžiaisiais Lietuvos bankais,
savo klientams gali pasiūlyti geriausias pirkimo išsimokėtinai sąlygas.

Visą žemės ūkio techniką UAB „ANTANIŠKIAI“ parduoda IŠSIMOKĖTINAI. Parduodamai technikai suteikiama garantija, taip pat atliekame ir pogarantinį aptarnavimą.

Mūsų įmonėje dirba patyrę specialistai, kurie taip pat gali suremontuoti ir jūsų žemės ūkio techniką arba suteikti konsultaciją jus dominančiais klausimais. UAB „ANTANIŠKIAI“ teikia ir žemės ūkio technikos nuomos paslaugas.

Taip pat priimame ir individualius užsakymus technikos parvežimui iš užsienio. Įmonė siekia, kad visi klientai įsigyję mūsų parduodamą žemės ūkio techniką, liktų patenkinti technika ir teikiamomis paslaugomis.

Užmegzti ilgalaikius ryšius su mūsų pirkėjais – toks yra mūsų įmonės tikslas.

Mes nuolatos tobulėjame ir stengimės įsisavinti visas naujoves. Visomis įgytomis žiniomis mes mielai dalijamės ir su savo pirkėjais.

 

Kontaktai

 
Mus rasite: Maironio g. 161 Radviliškis, prie kelio A9 Šiauliai – Panevėžys,  Radviliškio automobilių turgaus teritorijoje.
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai